Manicure - Studio Cocoon Świnoujście

Dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego warto odpowiednio o nie dbać. Salon kosmetyczny Cocoon ze Świnoujścia zaprasza na kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne dłoni, poprawiające wygląd i kondycje skóry oraz paznokci. Oferujemy manicure klasyczny i japoński, a także tipsy, żelowanie płytki paznokciowej, oraz manicure hybrydowy. W salonie dostępny jest również zabieg pielęgnacyjny na zniszczone dłonie, odbudowujący i regenerujący skórę. W tym celu stosowane są specjalne okłady z parafiny. Oferujemy również trwałe usuwanie brodawek wirusowych, szpecących nawet najbardziej zadbane dłonie. Do zabiegu wykorzystywany jest laser frakcyjny, dzięki czemu problem znika na zawsze. Zapraszamy do naszego salonu - Studio Cocoon Świnoujście

 

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński-metoda, która wzmacna naturalne paznokcie, nadając im jednocześnie połysk różowej perły. Ten nowoczesny manicure nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne, witaminy A, H, E , prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Manicure zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokciowej. Zalecany jest osobom z problemem rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zabieg trwa ok 30minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie.

MANICURE KLASYCZNY

Zabieg pielęgnacyjny na dłonie, polegający na usunięciu zbędnych skórek z okolicy wału paznkciowego, skróceniu, oszlifowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej. W celu zmiękczenia skóry dłoni oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka, używa się peelingu do dłoni, a następnie aplikuje krem nawilżający. Czas trwania zabiegu -do 1 h.

MASKA Z PARAFINĄ

Maska z parafiną-doskonały zabieg pięlęgnacyjny na suche, zniszczone i pękające dłonie. Podczas zabiegu aplikuje się na dłonie silnie nawilżającą maskę, a następnie parafinę, która nie tylko sprawi,że nasze dłonie staną się jedwabne i wygładzone, ale rozgrzeją je i pobudzą krążenie. CZas trwania zabiegu 30 minut.

TIPSY

Tipsy-technika przedłużania i stylizacji paznokci polegająca na doklejeniu plastikowych nakładek imitujących paznokcie.

USUWANIE BRODAWEK WIRUSOWYCH

Brodawki zakaźne-grudki naskórkowe o nierównej hiperkeratotycznej powierzchni, mające kolor skóry. Zlokalizowane są na skórze palców, wałach paznokciowych(brodawki okołopaznokciowe) oraz pod płytką paznokciową. Wywołane przez wirus HPV-2, HPV-4 i HPV-7.

ZABIEG Z AMPUŁKĄ NA ZNISZCZONE DŁONIE

Zabieg z ampułką na zniszczone dłonie-zabieg polegający na wykonaniu peelingu rąk, następnie za pomocą jonoforezy wprowadzeniu ampułki dostosowanej do potrzeb skóry, a na koniec nałożeniu parafiny.Czas trwania zabiegu ok.45 minut.

ŻELOWANIE PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Zabieg polegający na nałożeniu żelu i utwardzeniu w lampie UV.