W Studio Cocoon profesjonalnie i dyskretnie zajmujemy się defektami estetycznymi skóry twarzy, szyi, dekoltu, skóry głowy i ciała. Zapobiegamy przedwczesnemu starzeniu się i jego konsekwencjom, skutecznie walczymi ze śladami, jakie czas pozostawia na skórze. Z szerokiego wachlarza usług z zakresu medycyny estetycznej (mezoterapia igłowa, botox, wypełnienia kwasem hialuronowym, derma roller) dobierzemy tą odpowiednią, dostosowaną do potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych Klientów.Zabiegi w odróżnieniu od zabiegów chirurgii plastycznych, pozwalają na osiągnięcie zamierzonych efektów oraz uniknięciu długotrwałej rekowalescencji.

 

BOTOX

Iniekcje z zastosowaniem preparatu toksyny botulinowej, potocznie zwanej botoxem, poprzez działanie skutkujące porażeniem skurczu mięśnia, z powodzeniem stosuje się w wygładzaniu zmarszczek mimicznych, głównie w obrębie górnej części twarzy jak również w leczeniu nadpotliwości i bruksizmu.

KWAS HIALURONOWY(powiększanie ust)

W Studio Cocoon oferujemy powiększenie ust za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego. Iniekcje z zastosowaniem tego kwasu pozwalają na dodanie ustom jędrności, uniesienie opadających kącików, powiększenie czerwieni wargowej, poprawienie symetrii ust.

KWAS HIALURONOWY(wypełnianie zmarszczek)

Wypełnianie zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu w sposób naturalny, pozwala na zniwelowanie zmarszczek i głębokich bruzd. Kwas w postaci żelu prowadzany jest w linię zmarszczki. Preparat stosowany do iniekcji poza działaniem wypełniającym, silnie symuluje skórę, pobudza do regeneracji. Warto podkreślić, iż metoda ta jest bezpieczna, doskonale tolerowana przez skórę, całkowicie bowiem integruje się z tkankami skóry. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu, ponadto preparat wprowadzany jest cienkimi igłami, co zmiejsza doznania bólowe. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym stymulują produkcję nowego kolagenu, naczyń krwionośnych oraz powstawanie nowych komórek naskórka.

NICI PDO (FIRST LIFT)

Zabieg z wykorzystaniem nici wykonanej z polidioksanu mającej na celu poprawienie owalu twarzu, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, likwidację tzw. chomiczków. Działanie nici polega na powstaniu neokolagenezy( produkcji nowego kolagenu), wzroście napięcia i ujędrnienia oraz nawilżenia skóry.Efekty utrzymują się do 2 lat.